no_siliderImage
Ulusal Çay Konseyi Temmuz Ayı Toplantısı Gerçekleşti
  Yönetim kurulu toplantısı ÇAYKUR Genel Müdürü / Ulusal Çay Konseyi Başkanı İmdat SÜTLÜOĞLU başkanlığında, Yönetim kurulu Başkan Yrd. Mehmet ERDOĞAN yönetim kurulu üyeleri Resul OKUMUŞ, Nevzat PALİÇ, Mustafa DEMİRCİ, Şaban Az..
Rize Çayı İçin Önemli Yatırım
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Program otoritesi olduğu “Rize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi” projesiyle birlikte Rize Ticaret Borsası ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası bölgeye Doğu Karadeni..
15 TEMMUZ’U ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ
“GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”   Değerli Basın Mensupları, Türkiye’nin Sivil Toplumunu temsil eden Sivil Toplum Kuruluşları ile Odalar ve Borsalar olarak buradayız. Bu masada oturan demokrasi sevdalısı kurumlar olarak ..
Çay Çarşısı Projesi’nde Son Aşamaya Gelindi
Çay Çarşısı Projesi bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Ticaret Borsası(RTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan RTB Meclis Başkanı Resul Okumuş, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Ba..
Çay Üretiminde Organik Tarıma Geçiş Eğitimi Yapılacak
Rize’de uygulamalı ve sertifikalı “Çay Üretiminde Organik Tarıma Geçiş Eğitimi” verilecek. Eğitim ücretsiz olup, herkes katılım sağlayabilir. Rize Doğal Kaynakları ve Yaban Hayatı Koruma Derneği’nin(Ridok) Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ve Rize Tica..
RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?
Çay Tadımcısı Projesi
Çay Tadımcısı Projesi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Çay Tadımcısı Yetiştirme Projesi” Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı çerçevesinde Rize Ticaret Borsası ve Rize Üniversitesi ortaklığıyla yürütülm&..

devamı
tüm projelerimiz
PROJELERİMİZ
RTB ETKİNLİK
Tüm Etkinlikler
Takvimi Gör