no_siliderImage
Türkiye Coğrafi İşaretler Ürünler Zirvesi
28-29 Nisan tarihlerinde Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en kapsamlı Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ Ankara Ticaret Odası’nda Yapılacak.  Zirve de Rize Ticaret Borsası Coğrafi İşaret başvurusunda bulunacağı Rize Çayı, Rize Kavurması tanıtımını yap..
Rize Ticaret Borsası Coğrafi İşaretler Ürünleri Zirvesinde
Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu ile Ankara Üniversitesi’nin katkılarıyla düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi başladı. Bilim, Sanayi ve Teknololji Bakanı Dr. Faruk ÖZLÜ, Gümr..
Kocaeli’nde Rize Rüzgarı Esti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Rize Tanıtım Günleri Uluslararası Fuar Merkezi'nde açıldı. Rize Tanıtım Günleri'nin açılışına;  Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Rize Valisi Erdoğan Bektaş,Rize Recep Tayyip Erdoğan &Uum..
GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ
Proje Hakkında TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliğinde başlatılan Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nin amacı kadınları yazılım konusunda eğiterek, mobil uygulamalar geliştirmelerine destek olmak, kadınların bu alanlardaki istihdam kapasitesini ve girişimci..
2017 Yılı Yaş Çay Fiyatı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yaklaşık 1 milyon üreticinin merakla beklediği 2017 yılı yaş çay fiyatını 2 lira 13 kuruş olarak açıkladı. Çaykur Genel Müdürlüğünde düzenlenen, 2017 Yılı Y..
RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?
Çay Tadımcısı Projesi
Çay Tadımcısı Projesi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Çay Tadımcısı Yetiştirme Projesi” Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı çerçevesinde Rize Ticaret Borsası ve Rize Üniversitesi ortaklığıyla yürütülm&..

devamı
tüm projelerimiz
PROJELERİMİZ
RTB ETKİNLİK
Tüm Etkinlikler
Takvimi Gör