DO YOU NOT HAVE A MEMBER OF THE RİZE COMMODITY EXCHANGE?

BORSAMIZ AKREDITASYON DENETIMINDEN BAŞARIYLA GEÇTI

BORSAMIZ AKREDITASYON DENETIMINDEN BAŞARIYLA GEÇTI

Borsamız Akreditasyon Denetiminden Başarıyla Geçti

Rize Ticaret Borsası, TOBB Oda ve Borsalar arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda ve borsa sistemlerinin birbirine yakınlaşması suretiyle Avrupa Oda/Borsa sistemine uyum sağlamayı amaçlayan Akreditasyon Sisteminin belge yenileme denetiminden başarıyla geçti.

Türk Loydu Baş Denetçisi Kerim DİŞBUDAK tarafından yapılan denetleme Genel Sekreterimiz İsmail KOCAMAN, Genel Koordinatörümüz Hasan ÖNDER, Kalite Akreditasyon Sorumlusu İlkay KAVALCI YAZICI ve tüm personelin katılımlarıyla açılış toplantısıyla başladı. Kerim DİŞBUDAK tarafından 2 gün süren denetimde Rize Ticaret Borsasının, Akreditasyon Sistemi kapsamında standardına uygunluğu denetlendi.

İki gün süren denetimin ardından kapanış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ERDOĞAN ve Meclis Başkanımız Resul OKUMUŞ'da katıldı. Toplantıda söz alan Türk Loydu Baş Denetçisi Kerim DİŞBUDAK yenilenen sistemin zor olduğunu ama borsamızın yer aldığı akreditasyon sisteminin gerekliliklerini başarıyla yerine getirdiğini daha iyi olabilmek için sürekli yenilenebilir olmamız gerektiğini ifade etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ERDOĞAN’da ‘’üyelerimize en iyi hizmeti verebilmek için akreditasyon çalışmalarına önem vermekteyiz. Akreditasyon süreci ile ilgili her türlü desteği üst yönetim olarak vermekle birlikte bu süreci iyileştirmek ve geliştirmek için faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Akreditasyon sistemi Türkiye genelinde Oda/Borsaların performans standartlarını yükseltmek ve üyelerin var olan iş dünyasına daha etkili hizmet verilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir Rize Ticaret Borsası olarak her zaman bu sistemin gerekliliklerini yerine getireceğiz’’ dedi.

 

FOTOĞRAF GALERİSİ
Borsamız Akreditasyon Denetiminden Başarıyla Geçti