RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?

ISO EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

  • RTB BU AY
  • YAKLAŞAN ETKİNLİKLER
    Yaklaşan Etkinliğimiz Henüz Bulunmamaktadır

ISO EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

MAR 21, 2015 00:00 MAR 23, 2015 00:00

ISO EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Yeni Pazar mah. Namık Kemal Mey. No: 6 Kat:2 Daire:4
0464 532 5390 – 0506 972 5490 – 0532 410 8546ISO EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

N Tepe – Kobi Gelişim Akademisi iş birliğinde Rize’de 5. Kez Düzenlenecek, Rize Ticaret Borsasında gerçekleşecek Sertifikalı Kalite Yönetim Sistemleri eğitim kayıtları başlamıştır.

 

Bütün dünyada uygulanan ISO Kalite Yönetim sistemleri, ülkemizde uygulamaya konan kanunlar ve devlet destekleri ile beraber daha da önem kazanmıştır. Kalite Yönetim Sistemleri eğitim programına katılarak hem kendinize yeni bir vizyon katabilir hem de alacağınız sertifikalarla iş hayatınızda ve iş başvurularınızda bir adım öne geçebilirsiniz.. 

 

 

Eğitim Türkiye’nin önde gelen Kalite sistemleri Danışman ve Eğitmenlerinden Endüstri Mühendisi Necati ALOĞLUtarafından verilecektir.

 

 

Eğitim 21-22 Mart 2015 Cumartesi - Pazar tarihlerinde 09:30 –17:30 saatleri arasında Rize Ticaret Borsası Konferans Salonunda düzenlenecektir.

 

 

Eğitim başlıklarımız;

  1. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi -  ISO 9001 İç Denetçi Eğitimi -  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Eğitimi -  OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

 

EĞİTİMLERİN AMACI;

  • Günümüzde tüm işletmeler Sektör ve ölçeklerine bakılmaksızın Kalite Yönetim sistemini oluşturmakta ve uygulamaktadır. Avrupa birliği ilişkiler, devlet destek ve hibeleri, müşteri talepleri, rekabet gücünü artırma zorunluluğu söz konusu olduğunda; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre ve İş Güvenliği Yönetimi Sistemlerini kurmak, uygulamak ve sürdürmek zorunlu hale gelmiştir. Tüm bölümlerden mezun olan öğrencilerimiz, iş hayatına ilk adım attığında bu sistemlerin uygulamaları ve İç Denetimleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Yönetim sistemleri, mezunlarımıza mesleklerinde uzun zamanda kazanacakları yöneticilik vasfını kazandırmakta. Denetçilik ise ekip çalışması ve iyi bir yönetici olmanın kapılarını açmaya yardımcı olacaktır.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİNİN FAYDALARI;

 

  • Bu eğitimi ve sertifikaları alanlar almış oldukları eğitimleri kendileri verebilir, Kalite müdürü veya Yönetim temsilcisi olarak çalışabilir, çalıştıkları firmada sistemin takipçisi olabilirler, ISO 9001 Kalite Sistemlerinin Kurulu olmadığı veya yeni kurulduğu firmalarda sistemin kuruluş ve gerçekleştirilmesinde etkin rol alabilir, bu meziyetlerini geliştirmeleri durumunda firma içerisinde aktif bir rol kazanabilirler, Kurum içi denetimlerin sertifikalı denetçiler tarafından yapılması zorunludur, bu denetimleri yapabilir, İş hayatına girerken iş başvurularınızda size avantaj katabilir, iş bulmanızda size yardımcı olur, Sorunlara karşı çözüm üretme yeteneği kazanabilir ve uluslararası sistematik bir yaklaşım kazanabilirsiniz.

 

 

Necati ALOĞLU kimdir?


Endüstri Mühendisi, Yönetim Danışmanı, Eğitmen, Baş Denetçi, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Rize doğumlu Necati ALOĞLU Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 20 yıl sanayi sektöründe değişik kademelerde yöneticilik yapmıştır. İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Kalite Yönetimi, Planlama ve Üretim Yönetimi konularında uzman, eğitimci ve danışman olarak çalışmalar yapmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği sistemlerin de de baş denetçilik unvanına sahiptir. 500 civarında firmada Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları yapmış bir o kadar firmada da kurulan sistemleri baş denetçi olarak denetlemiştir. Yönetim ve organizasyon konularında makaleleri yayınlanmaktadır. Aynı zamanda İş güvenliği uzmanı olan Necati Aloğlu Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında ( AĞAOĞLU – KALYON İNŞAAT – PELSAN – P&G – MAKEL – DÖNERCİ ALİ USTA ) kurumsal yönetim danışmanlık hizmetleri, dernek / vakıf ve üniversitelerde ( Yeditepe Üni. – Süleyman Demirel Ün. – Recep Tayyip Erdoğan Ün. – Müsiad – Taşdelen Kolejleri ) Yönetim Sistemleri konularında eğitimler vermektedir. Necati Aloğlu Ntepe Eğitim Danışmanlık ve OSGB firmalarının kurucusu ve genel müdür olarak görevine devam etmektedir.

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN

N TEPE – KOBİ GELİŞİM AKADEMİSİ

Yeni Pazar mah. Namık Kemal Mey. No: 6 Kat:2 Daire:4

0464 532 5390 – 0506 972 5490 – 0532 410 8546

 

EĞİTİM ÜCRETİ 100 TL OLUP BORSA ÜYELERİNE %25 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

BORSA ÜYESİ FİRMA ÇALIŞANLARI KAYITLARINI BORSADA YAPTIRABİLİRLER..