RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?

ÇAY’DA YENİ REKOR

ÇAY’DA YENİ REKOR

ÇAY’DA YENİ REKOR

 

Rize Ticaret Borsası aylık olağan Meclis Toplantımız, Meclis Başkanımız Resul OKUMUŞ’un açılış konuşmasıyla başladı.

Meclis Başkanımız OKUMUŞ;  ‘Söylemden eyleme geçmeliyiz, Özel Sektör olarak bizlerin üzerine daha fazla görev düşüyor önceki sezonlardan daha farklı çalışmalar yapmalıyız’ diyerek, 2. Sürgün yaş çay alımını değerlendirdi.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ERDOĞAN, Mayıs Ayı içerisinde rekorlarımız var, Özel Sektör Mayıs ayı içerisinde elini taşın altına koydu Çaykur’un rakamları üzerinde çay alımları var, 3 Sürgün çay alımları ve 4. Sürgünle birlikte bu yıl içerisinde daha önceki yıllara nazaran rekor çay alımı söz konusu dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ERDOĞAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sedat ABANOZ ve Genel Koordinatörümüz Hasan ÖNDER’le birlikte Temmuz ayı içerisinde Çin de düzenlenen 3.Uluslararası Çay Sempozyumu ve Fuarı davetlerinde yapmış oldukları gezi de 9 yıl önceki Çin ile bu yıl arasında çok fark olduğunu, Çinin bu süre zarfında ilerlediklerini bizim çaydaki gelişmeler konusunda çok geride kaldığımızı gözlemlediğini söyleyerek konuşmasına borsamızın ay içerisinde yapmış olduğu faaliyetler hakkında üyelerimize bilgi vererek devam etti.

Genel Koordinatörümüz Hasan ÖNDER Çin de düzenlenen 3.Uluslararası Çay Sempozyumu ve Fuarı ile ilgili sunum yaparak Meclis üyelerimize bilgi verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ
ÇAY’DA YENİ REKOR