RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?

RİZE İŞ DÜNYASI BULUŞMASI

RİZE İŞ DÜNYASI BULUŞMASI

Rize İş Dünyası Buluşması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz’ın katılımlarıyla “Rize İş Dünyası Buluşması” 8 Eylül 2023 Cuma günü Rize Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Erdoğan katılım sağladı.

Toplantı öncesinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Borsamızın önemli projelerinden biri olan ÇAYMER ekibi tarafından ÇAYMER’de üretilen çaylardan çay tadımı yaptırıldı. Tadımını yaptığı çayları çok beğenen Yılmaz, başarılı projeler için Borsa Başkanı Mehmet Erdoğan’ı tebrik etti.

Rize İş Dünyası Toplantısı başlamadan önce Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak akılla hazırlanan “Orta Vadeli Program” hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Rize’mizin iş dünyasının bir araya geldiği toplantıda; ülkemiz, bölgemiz ve ilimiz üzerine birçok konu hakkında istişarelerde bulunuldu. Yapılan çalışmalar ve önümüzdeki süreçte planlanan faaliyetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Erdoğan; çay sektörünün genel olarak durumunu, çay sektörünün sorunları ve çözüm önerileri konusunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a iletip dosya olarak sundular.

Toplantıda iş insanlarının soruları teker teker Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz tarafından cevaplandı.