RİZE TİCARET BORSASI’NA HALA ÜYE DEĞİL MİSİN?

RİZE TİCARET BORSASINDAN 120 KİŞİYE FORKLİFT EĞİTİMİ

RİZE TİCARET BORSASINDAN 120 KİŞİYE FORKLİFT EĞİTİMİ

Rize Ticaret Borsasından 120 Kişiye Forklift Eğitimi

 

 

 

Rize Ticaret Borsası olarak misyonumuz, üyelerimizin hizmet taleplerini karşılamak, verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli arttırmak, kaynaklarımızı etkili ve verimli kullanarak bölge ekonomisine hizmet etmektir. Bu çerçevede üyelerimizin bizden talep Forklift eğitimi için Rize Halk Eğitim Merkezi ile Borsamız arasında ‘İş Makinaları Sürücü Eğitim Kursları’ düzenlenmesine ilişkin ‘İş Birliği Protokolü’ imzalandı.

 

 

 

 

 

 

Protokol öncesi alınan ön kayıtlar da Forklift eğitimi için borsamıza 120 kişi başvuru yaptı, gösterilen yoğun talepden dolayı eğitimimiz guruplara ayrıldı. İlk gurubun tamamlayıp, ikinci gurubun başlayacağı eğitimler temel eğitimle başlayıp uygulamalı olarak devam edecektir. Kurs sonunda yapılacak sınav sonrasında başarı gösterenlere Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika verilecek.

Eğitimciler İş Makineleri kullanma ehliyetlerini alabilecekleri sürücü kurslarının Rize'de bulunmadığını, bu belgeleri en yakın il olan Trabzon da açılan kurslara giderek temin ettiklerini ve bunun da zaman, para ve iş gücü kaybına neden olduğu söyleyerek, aldıkları eğitimden memnun olduklarını dile getirdiler.

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİ
Rize Ticaret Borsasından 120 Kişiye Forklift Eğitimi